Vanmiddag was er in en rond de Nieuwe Gaffel de Fit-en gezondmiddag. Vanwege het weer zijn alle werkzaamheden naar binnen verplaatst.
We begonnen gezamenlijk met een gezonde lunch fantastisch verzorgd door chef-kok Francisco. Hij gaat vanaf 16 april op dinsdag en donderdag koken voor de wijk (met name voor ouderen).
Na de lunch was het tijd om in beweging te komen en dat kon bij Time to dance 60+, linedance, Taiji, Bodyshape, Thaiboks, Chi Qong en Yoga.
Tussendoor kon je terecht bij de infomarkt, waar je van alles kon leren over gezonde voeding en bewegen bij de GGD en Inmovement en kon je de beweegposter meenemen om te weten te komen waar je na deze dag terecht kan om te bewegen.
Tot slot kon je terecht voor een hygienetest, een valtest op de smartfoor of kon je je laten wegen of je bloeddruk meten.
Het was een gezellige, gezonde en vooral sportieve middag. We hopen dat jullie in beweging blijven. Alle (wijk)partners bedankt!